TELEFON 7/24

0 532 696 21 20

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Şirketinizi teknolojik olarak daha üst seviyelere çıkarmak ve rakiplerinizin önüne geçirmek istiyorsanız mobil teknolojiyi çok yakından takip etmeniz gerekmektedir. Hükümdar Bilişim olarak geliştirdiğimiz modüller, şirketiniz ve müşterileriniz için en iyisini yapmaya hazırdır.

Markanız için web sitesinden sonra en iyi tanıtım ve ulaşım imkanı mobil uygulamalar oluyor. Özellikle internet dünyasının gücüne inanan bir marka iseniz mutlaka web sitesi ile birlikte müşterilerinizin telefon ve tabletlerine indirebileceği bir mobil uygulamanı olmak zorunda.

Mobil uygulama web sitenize uygun olarak hazırlanarak müşterilerinizin size çok daha kolay ve hızlı ulaşabilmesini sağlar. Aynı zamanda bilgisayar zorunluluğunu ortadan kaldırdığı için dijital ortamdaki itibarınızı da güçlendirir.

Mobil uygulama kurulumunda mutlaka bizim gibi alanında uzman ve profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekiyor. web sitesinden daha karmaşık bir yapıya sahip olan mobil uygulamalar her zaman teknik aksaklıklara daha yatkındır. Bizler tüm bu sorunların bilincinde olarak teknik aksaklık yaşamayacağınız mobil uygulamaları markalarınıza sunuyoruz.

Mobil uygulamaları markanız için özel olarak tasarlarken sadece teknik konulara değil, web sitenize uyumlu olması için tasarımına da ekstra özen gösteriyoruz. Nasıl sitenizin renkleri ve görsellerinin logonuzla uyumlu olması gerekiyorsa mobil uygulamanız için de aynı noktaları ön plana çıkartıyoruz.

Kullandığınız tüm sosyal medya ve haritaların web sitesinde olduğu gibi mobil uygulamanızda da olmasına önem veriyoruz. Bu sayede müşterileriniz hiçbir uğraşa girmeden uygulama üzerinden size ait her bilgiye kolaylıkla ulaşmış oluyor.

Mobil uygulama store’lardan kolaylıkla indirilebiliyor olması için de ekstra çaba sarf ediyor ve müşterilerinizin ne kadarının web’ten ne kadarının mobil üzerinden size ulaştıklarını takip ediyoruz. bu takip sonucunda ilerleyen zamanlarda da uygulamanız için gereken güncellemeleri hazır bulunduruyoruz.

​Sizler de her zaman en dinamik ve güncel mobil uygulamalara sahip olmak istiyorsanız gelin bizimle çalışın. Bizler markanıza uygun web sitesi ile mobil uygulamayı harmanlayalım ve en iyi sonuçları sizler için en uygun fiyatlarla üretelim.

 

Mobil Uygulama ile Müşterilerinize Dokunun

Projelerinizi oluşturmamız daki ilk adım, fikirleriniz dir. Fikirleriniz incelenerek geliştirilecek projenizin kapsamlarını belirleyip, müşterilerinize nasıl dokunmanız gerektiğini hesaplaya biliriz. 
 
Mobil Uygulama Çözümleri