0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

HepsiBurada Api Bilgileri Nasıl Alınır?

HepsiBurada Api Bilgileri Nasıl Alınır?

HepsiBurada api bilgileri almak size HepsiBurada üzerinde bir mağaza açma fırsatı tanımaktadır. Bu sayede daha geniş bir pazara satış yapabilirsiniz.

 

Hepsiburada üzerinden api bilgileri almak için öncelikle HepsiBurada pazaryeri üzerinde bir mağaza hesabınız olması gerekmektedir. “HepsiBurada Mağaza Aç” şeklinde google üzerinde bir arama yaparak hepsiburadanın mağaza açma sayfasına gidebilirsiniz. Mağaza oluşturma işleminin ardından ürünlerinizi listelemeniz gerekmektedir. Daha sonra HepsiBurada mağaza hesabınız üzerinden bir talep formu oluşturmanız gerekiyor. “HepsiBurada Talep Sayfası” şeklinde google üzerinde arama yaparak bu sayfayı görmeniz mümkündür. Açılan bu sayfada “API Entegrasyonları” menüsü içerisinde yer alan “API Entegrasyon İşlemleri” kısmına girin. Açılacak olan formu kendi bilgileriniz doğrultusunda doldurun ve API bilgilerini isteyin.

 

Yapacağınız API entegrasyonu işlemini bir aracı firma ile yapıyorsanız göndereceğiniz form mesajında bunu belirtin. 

 

HepsiBurada Api Bilgileri Almak İçin Örnek Form

HepsiBurada Api Bilgileri Almak İçin

HepsiBurada api bilgileri alarak satış yapmak için göndereceğiniz form aşağıdaki forma benzer olmalıdır.

 

“API Entegrasyon İşlemleri” sayfasında göndereceğiniz form örneği:

Merhaba,

HepsiBurada mağazasını ikas ile entegre etmek için API bilgilerine ihtiyacım var. API bilgilerinin tarafıma iletilmesini rica ederim.

 

HepsiBurada göndermiş olduğunuz mailden sonra girmiş olduğunuz formu ve bilgilerinizi kontrol eder. Yapılan tanımlama işlemlerinden sonra sizlere API bilgilerini iletir. Bu işlem genellikle 2 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

 

HepsiBurada Üzerinden Satış Yapmanın Faydaları Nelerdir?

HepsiBurada üzerinden aldığımız HepsiBurada api bilgileri sayesinde burada mağazımı oluşturabilir ve satış yapabiliriz.

 

Türkiye içerisinde en köklü satış firmalarından biri olan HepsiBurada, pazar ağı çok geniş olan bir e-ticaret sistemidir. Birçok üyesi bulunan güvenli sistemde ürünlerini listeleyerek satışa başlamanız mümkündür. Aylık aranma hacmine göre Türkiye sınırları içerisinde en trend olan e-ticaret sistemlerinin başında yer almaktadır. Sağladığı ürün çeşitliliği ve kampanyalar sayesinde tercih edilme oranı da oldukça yüksektir.

 

Pazar ağınızı HepsiBurada üzerinde mağaza açarak genişletebilirsiniz. Sizin sadece örnek bir satıcı olmanız HepsiBurada için yeterli olacaktır. Bir yerden sonra sizin ürünlerinizi önermeye başlayacak ve siz ekstra bir çaba sarf etmeden ürünleriniz satılacaktır.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz: N11 Api Bilgileri Nasıl Alınır?

HepsiBurada Api Bilgileri Almak İnternet Sitesine Ne Katar?

HepsiBurada api bilgilerini almak sizin internet sitenizin içindeki bütün ürünlerin daha fazla satılma imkanı anlamına gelmektedir.

 

Köklü bir e-ticaret sistemi olan HepsiBurada, günlük olarak 100.000 üzerinde satış yapılan bir yerdir. Bundan dolayı sizin oraya eklediğiniz ürünlerin de satılma oranı kendi sitenize göre oldukça fazla olacaktır. Alıcı hacminin geniş olması ve satıcı hacminin düşük olması yönüyle satışlarınızı 2-3 belkide 100 kat artırmanız mümkündür. HepsiBurada diğer e-ticaret firmaları ile rakip olduğundan ötürü sürekli olarak reklamlar yayınlamaktadır. Bu reklamlar için harcanan bütçe sizin e-ticaret sitenizde harcanan bütçenin yanında oldukça fazladır. Sırf reklamlara ayırdığı bütçeler bile birkaç e-ticaret sistemi kurmaya yetecektir. Ürünlerinizin ücretsiz bir şekilde reklama çıkartılması için bile HepsiBurada üzerinde mağaza açmanız size ekstra değerler katacaktır.

 

HepsiBurada mağazasının yanı sıra Türkiye’de satış yapabileceğiniz diğer köklü e-ticaret sistemlerinden de satış yapabilirsiniz. Bu sayede kazançlarınızı birçok farklı kola bağlamış olursunuz.

Bunu da okumak isteyebilirsiniz: Amazon Api Bilgileri Nasıl Alınır?

HepsiBurada Üzerinde Satış Yapmak

HepsiBurada internet sitesi üzerinde satış yapmak oldukça kolay ve kazançlı bir yöntemdir. Türkiye’de bulunan diğer e-ticaret sistemlerinden çok daha fazla reklam hacmine sahip olan HepsiBurada, Türkiye’de en çok kar ettiren sistemler arasındadır. Bundan dolayı kesin olarak mağazanızı buraya eklemeli ve satışınızı artırmalısınız. Bu işlemler için tek ihtiyacınız olan HepsiBurada api bilgilerini alıp siteniz ile entegre etmek.

 

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin