✅Hükümdar Bilişim Web Tasarım Hizmetleri ve Web Sitesi Tasarımı
TELEFON 09:00/19:00

0 532 696 21 20

E-Ticaret Web Tasarım
Hükümdar Bilişim

E-Ticaret Danışmanları

Başkaları 1 dakikada kurulum diyerek övünerek sattıklarını e-ticaret yazılımını biz 20 gün diyoruz.

E-Ticaret dakilar içinde kurulup verilecek bir sistem olmamalıdır, bir mağaza acar gibi tüm süreçler size özel olarak hazırlanmalı tasarımınız hazır değil size uygun olmalıdır. Biz e-ticaret yazılımımız da müşterimize özel danışmanlık vererek kuruyoruz. Bir mağaza paket ile sınırlandırılmamalıdır.

Pazaryeri Entegrasyon Çözümleri
Gelişmiş Sipariş Yönetimi
Gelişmiş Ürün Yönetimi
Güçlü Ödeme Çözümleri
Gelişmiş Muhasebe Entegrasyonları
Kargo Çözümleri
B2B Bayilik
SEO Çözümleri
Raporlama ve Çıktılar
Hızlı Satış
Saha Satış
Instagram Satış

N11 ve GittiGidiyor
Entegrasyonu Ücretsiz!

Hizmetlerimiz

Gelişmiş Sipariş Yönetimi

Müşterilerin ürünleri en çok iptal ettiği nokta “sipariş verip bekleniyor” ifadesinin olduğu yerdir. Bu duruma hızlı aksiyon alıp iptal edilen siparişleri düşürmeniz için Gelişmiş Sipariş Yönetimi paneli hazırladık.

Sipariş Kargo Yönetimi

Kargo bağlantısını direkt olarak müşteriye yansıtmak, kargoya verildi cümlesini hızlı şekilde oluşturmak için akıllı e-ticaret yazılımı sayesinde sipariş kargo yönetimini basitleştirdik.

Sipariş Durum Yönetimi

Müşteri siparişi oluştuğundan ürün teslim edildi bildirimine kadar tüm süreci tek bir yerden yönetmek ister misiniz? Hükümdar Bilişim satıcılar için A’dan Z’ye kolay bir panel sunuyor.

Sipariş İptal/İade Yönetimi

Siparişlerinizde iptal ya da iade varsa kafa karışıklığı yaşamamanız için sade bir tasarım ile olaylara daha iyi hakim olmanızı amaçladık.

Hızlı Satış

Web siteniz ya da Pazar yerlerinde zaman kaybetmeden satış yapın. Hızlı aksiyon alarak müşterinin siparişlerini onaylayın ve cironuzu katlayın.

Sipariş Havale/EFT Bildirimleri

Hükümdar Bilişim sayesinde ödeme için dekont aramayın. havale / EFT bildirimi ile ödeme anında panelinizde gözüksün.

Sipariş Arıza Bildirimleri

Siparişte aksi bir durum mu oldu? Müşterinin siparişten vazgeçmesine vakit vermeden hızlı bir şekilde durumu organize edin. Satışların yüzde yüz artığını göreceksiniz.

Instagram Satış

Sadece web sitesi üzerinden değil Instagram üzerinden satış yapıyorsanız işte size harika bir yazılım! Instagram satışlarınızı tek bir panel üzerinden toplayarak müşteri kaybına izin vermeyin.

Saha Satış

Firmanızın genişlemesi, dijitalden çıkıp fiziksele de yön vermek isteyenler için saha satış ile tüm işlemleri tek bir yerden basit bir şekilde yönetebileceğinizi biliyor muydunuz?

Aras Kargo Entegrasyonu
PTT Kargo Entegrasyonu
MNG Kargo Entegrasyonu
UPS Kargo Entegrasyonu
Hizmetlerimiz

Kargo Çözümleri

Türkiye’nin en büyük kargo firmaları ile olan entegrasyonumuz ile siparişlerinizi hızlı bir şekilde kargo durumuna sokabilirsiniz. Siz sadece entegrasyonla siparişinizi bildirin. Kargo firması sadece ürünü alması kalır. Gün içerisinde yüzlerce sipariş oluştuğundan kargoya kafa yormayın. Hükümdar Bilişim akıllı e-ticaret sistemi sayesinde kargo durumunuzu çözün.

Hizmetlerimiz

B2B Bayilik

Müşteri Bayi Atama
Bayi Grupları Oluşturma
Bayi XML Özelliği
Bayi Eksi Bakiye Limitlendirme
Bayi Artı Bakiye Sistemi
Bayi Eksi Bakiye Tahsilat Sistemi
Hizmetlerimiz

En Gelişmiş
E-Ticaret Yazılımı Özellikleri

01.
Bütçe Dostu

Masraflarınızı minimum seviyeye düşürmek için, Ek bir yazılıma gerek kalmadan fatura ve kargo yazdırma modülünü geliştirdik. Esnek ve özgün olan yazılımımız sayesinde ek modül üretimide kolaylıkla yapılabilmektedir.

02.
Raporlama Çözümleri

Gelişmiş raporlama, Raporlarınızı günlük haftalık aylık olarak analiz edip reklam çalışmalarınıza yön vermenizi kolaylaştıracak gelişmiş raporlama özelliği, Sektörünüze uygun olan raporlar da ayrıca size atanan danışman tarafından ücretsiz olarak hazırlanacaktır.

03.
Tecrübeli Danışmanlar

Bir profesyonelden bilgi almak işinize ve fikirlerinize kolaylıkla yön verecektir, size atanacak olan danışmanlarımız e-ticaret tecrübesi ile ürünlerinizi nasıl daha kolay satacağınızı hedefinize nasıl ulaşacağınızı anlatarak uygulanacaktır.

04.
Mobil Kullanıcı

E-ticaret siteniz için Mobil uygulama her kullanıcının mutlak tercih sebebi buyüzden paket veya kısıtlama koymadan mobil uygulamayı ücretsiz olarak veriyoruz. Mobil uygulama native olarak yazılmış son derece hızlı ve güven vericidir.

İşinizi İnternete Taşıyın!

Yükselen E-Ticaret alışveriş sistemine geçiş yapın