Yirmi birinci yüzyıl ve öncesindeki gelişmeler ışığında, hemen hemen hayatımızda yer alan her türlü iş ve işlemler dijital-elektronik dünya dediğimiz internet ortamına taşınmıştır. Yaşantımızda artık en basit ihtiyaçlarımızı bile internet üzerinden yapmaktayız. Kendimizi, çalışmalarımızı tanıtmak; yaptığımız işi internet üzerinden yaparak daha fazla insan kitlesine ulaşmak, bilgi, araştırma; eğlence yaşam gibi aklımıza gelen her türlü şeyde, iyi dizayn edilmiş bir web sitesine ihtiyaç doğmuştur. Hal böyle olunca web tasarım iş ve işlemleri bir sektör haline gelmiş, bu iş kolunda uzmanlar yetiştirilmiş, bu hizmetleri sağlayan kurumsal firmalar kurulmuştur. en iyi web tasarımcılar dendiği zaman Hükümdar Bilişim Web Tasarım Hizmetleri size en kaliteli hizmeti uzman personelleri ile sağlayarak, sizlerin memnun olmasını sağlar.

Hükümdar Bilişim Ailesi

2008 yılında kurulan Hükümdar Bilişim ailesi, kurulduğu günden bu yana web dünyasının modern, kaliteli ve profesyonel yüzü olmayı başarmıştır. Sekiz yılı aşkın bir süredir hizmetlerine devam eden kurumumuz zamanı teknoloji ve iş dünyasını takip ederek kendisini güncelleştirmekte, edindiği yeni ve farklı bilgileri projelerine yansıtmaktadır. Bu nedenle müşterilerinin her daim takdirini kazanmış ve büyümüştür. Hükümdar Bilişim ailesi, bünyesinde yazılım mühendisleri, seo uzmanları, içerik yöneticisi, bilgi teknoloji uzmanları gibi ekibiyle profesyonel bir kimlik olmayı başarmıştır. Bu güne kadar, Türkiye’de birçok önemli kurum ve kuruluşların projelerini başarılı bir şekilde yaparak tanıtımları sağlamıştır. Bu kurumlardan bazıları: Atasay Kuyumculuk, Altınbaş, Koçak Gold, Tekfen Holding, Fıratpen; Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı gibi devlet kuruluşları.

Güvenlik Diyorsanız Hükümdar Bilişim

Büyük şirketlerin ve devlet kuruluşlarının internet sitelerinde güvenlik son derece önemlidir. Güvenlik işlemi asla tek taraflı değildir. Hem kurum hem de kullanıcı açısından son derece önem teşkil eder. Firmamız bugüne kadar büyük kurum kuruluşların projelerini başarılı bir şekilde hayata geçirmiş, asla güvenlik açığı oluşturmamıştır. Profesyonel, güvenli, hızlı ve kaliteli hizmeti ile, kurulduğu günden bu yana her daim tercih edilmektedir.

Hizmetlerimiz

Sekiz yıldan beri hizmet veren Hükümdar Bilişim, sürekli kendini güncelleyen bir kurumdur. Bu vermiş olduğumuz hizmetler ile de kanıtlanmaktadır. Web tasarım, Seo, E-Ticaret, Özel Yazılım çözümleri, Grafik Tasarım ve aklınıza gelebilecek tüm internet ortamı ve sorunları. Bu hizmetlerimizi her biri kendi alanında uzmanlaşmış, eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış, yapmış olduğu projeler ile kendini iş alanında kanıtlamış personellerimiz ile yapmaktayız. Yukarıda bahsedilen hizmet alanlarına dair herhangi bir bilginiz yoksa kurumsal sitemizi ziyaret edebilir, bu konular hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Eğer bir tanıtım veya herhangi başka bir siteye ihtiyacınız var ancak bilgi sahibi değilseniz, internet adresimiz size en uygun olan hizmetin ne olacağına kara verebilirsiniz. Kuruluşumuz web tasarım ve diğer alanlarda merakı olan kendisini geliştirmek isteyen bireylere de ücretsiz olarak yardımcı olmakta, kendilerine ufkunu açacak bir web sitesini de hediye etmektedir. Hükümdar Bilişim ailesinin web adresini ziyaret ettiğiniz takdirde, hem anlatılanlar ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız, hem örnek tasarımlarımızı görecek, şimdiye kadar hizmet verdiğimiz ve bize referans olan önemli kuruluşlarının bilgileriniz edineceksiniz. İletişim menüsünden hangi kanal ile iletişime geçmeyi tercih ederseniz bizlere her daim ulaşabilirsiniz.