2008 yılı itibariyle firmamız web dünyasının profesyonel, modern web tasarımlarıyla güzel bir başlangıç yapmıştır. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar en iyi web tasarım firmaları arasında yer aldık. Ve siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek için daimi olarak güncellenen programlarımız ile sizlerin beğenisini kazanmışızdır. Tasarım ofisinde çalışan takım kadromuz ile sizlere web tasarım, mobil uygulama, özel yazılım, grafik tasarım, sosyal medya, e-ticaret, bayilik sistemi, web tabanlı yazılım, bilişim gibi konularda hizmet veriyoruz.

Bazı Referanslarımız

Bu zamana kadar Tekfen Holding, Atasay Kuyumculuk, Vodafone, Ekşioğlu, Jolly Tours, Altınbaş, Koçak Gold, Baransan Holding, Sunny, Fıratpen gibi özel firmalara ve Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı gibi devlet kuruluşlarına da profesyonel tasarım hizmeti sunmuş olmanın gururunu yaşamaktayız. En iyi web tasarım firmaları arasında yer aldığımız için müşterilerimiz bizim en güzel referans örneklerimizdir. Web tasarım kategorisi alanında birçok ödül alan kurumumuz, değerli müşterilerimizin layık gördüğü şekilde hizmetimize kararlı bir şekilde devam ediyoruz.

İşbirliği İçerisinde Olduğumuz Firmalar

Farklı dönemlerde bünyemize dâhil ettiğimiz Gökçe Bilişim, Mediguark, Intaguar gibi web tasarım alanında uzman olan firmaları bünyemize katmaya devam ediyoruz.

Kısaca Biz

Tüm şirketler için güvenlik ve iyi bir yazılımın önemini biliyor, çalıştığımız devlet ya da özel kuruluşlarımız için yüksek işlem kalitesine yönelik özel yazılımlar hazırlanmasını sağlıyoruz. Yeniliğe ve değişime açık olan uzman kadromuz ile teknik düzeyde daha donanımlı olması için sürekli eğitimler ile çalışma arkadaşlarımızı destekliyoruz. Bunların sonucunda büyük işlerde daha profesyonel, farklı, kaliteli hizmeti siz müşterilerimize kanıtlamış olmanın verdiği gururla kurumumuz yazılım dünyasında hedefine ulaşmış durumdadır. 2008 yılından bugüne kadar hayallerimizi ve hedeflerimizi planlı bir şekilde, yaptığımız hizmetler ile daimi bir şekilde ilerleyen bir şirket haline geldik. Sadece web tasarım hizmetini bilen müşteriler ile değil, yazılım dünyasıyla daha önce hiç tanışmamış şahıs ya da diğer kuruluşlar ile işbirliği içerisinde olduk. Onlara yaptığımız işi ve firmamızın tanıtarak, elimizden gelen tüm konularda destek olarak kalıcı dostluklar başlattık. Profesyonel ve uzman kadromuz ile birlikte başarılı işlere imza atıyor ve aldığımız işleri zamanında teslim edebilmenin önemini bildiğimiz için, müşteri memnuniyetini yakalamış oluyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına aynı hizmet ve kaliteyi verdiğimiz için, getirisi ise ülkemizde en iyi web tasarım firmaları arasında yer alıyoruz. Siz değerli müşterilerimize sağladığımız güven ve memnuniyet ile hedeflerimize daha hızlı bir şekilde yakalamış olduk. Bunun neticesinde sizlere ve güveninize layık olabilmek için eğitimler, güncellemeler ve yenilenen tasarımları sizlere tanıtıyoruz. Web tasarım, yazılım ve bilişim ile ilgili tüm sorularınız için mutlaka bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çekinmeden isteklerinizi ve aklınızdaki soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu işi merakınızdan öğrenmek istiyorsanız ya da bütçeniz uygun değilse firmamızda bulunan bilgisayar mühendisimiz tarafından ücretsiz web tasarım kurs eğitimimiz hakkında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimli çalışma arkadaşlarımız ve profesyonel uzman kadromuz sizlere her zaman iyi bir hizmet verebilmek için yardımcı olacaktır. Üst seviyede teknoloji ile sizlere kaliteli hizmet vermiş olmaktan ve dostane bir tanışmak için sizlerle tanışmaktan onur duyacağız.