İnternet dünyası para kazanmak isteyen herkesin başvurabileceği birçok yolu içerisinde barındırmaktadır. Teknolojinin günden güne daha hızlı bir şekilde gelişmesi ticaret ile uğraşan insanların mağazalarını sanal ortamlara taşımalarına neden olmuştur. Ticaret işi ile uğraşan kişiler internette sanal mağaza yani e-ticaret sitesi açmaya başlayarak sanal dünyada satış yapmak için ilk adımlarını atmış olmaktadır. Ancak sanal mağaza açar iken mağazayı kurması istenilen firmanın işini kaliteli yapması büyük bir önem arz etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana internette ticaret yapmak isteyen kişilere yardımcı olmaktayız. Yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde müşterilerimiz tarafından bizlere internette hizmet veren ve e-ticaret için en iyi firma unvanı verilmiştir. Siteler için yaptığımız özel çalışmalar sayesinde kurduğumuz e-ticaret siteleri kısa sürede hak ettiği başarı sıralamasını yakalamaktadır. Ancak başarılı bir site olmak için başka adımlar da atmanız gerekmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Firma olarak bir ticaret sitesi açmak isteyen tüm iş insanlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek tüm hizmetleri vermekteyiz. Yaptığımız web tasarımlarının kaliteli yapısı ve göze hitap eden güzel görünüşleri ile kolay kullanım imkânı vermesi sebebi ile sitede ilk günlerden itibaren satışa başlanabilmesini sağlamaktayız. Yaptığımız SEO çalışması ile sitenizin Google, Yandex, Yani gibi arama motorlarında en üst sıralara çıkmasını sağlamaktayız.

Diğer Hizmetler

Firma olarak verdiğimiz diğer hizmetleri ise mobil uygulama, Google Adwords, özel yazılım çözümleri, B2B Bayilik Sistemi oluşturmaktadır. Ayrıca grafik tasarım, kurumsal kimlik oluşturma ve sosyal medya işlemlerinde de hizmette bulunmaktayız.

Sosyal Medya

Sosyal medyanın milyonlarca hatta milyarlara ulaşan yoğun bir insan kitlesi tarafından kullanılması ticaret yapmak isteyenlerin ya da ticaret ile uğraşanların gözünü bu mecraya dikmiştir. Sosyal medyada ürünlerinizin tanıtımını yapan firmamız ayrıca markanızın da müşterilere güven sağlaması için çalışmalarını devamlı geliştirmektedir. Bir firmanın sosyal medya hesabının olmaması o firmaya müşterilerin ya hiç ulaşamamasına ya da şirketin adını hiç duymadığı için alışveriş yapmamasına neden olmaktadır. Firma olarak sosyal medya hesabınızın geliştirilmesini ve bundan sonraki yönetimini devralmaktayız. Kurumsal kimliğinizi sosyal medyadaki hesaplarınızda en etkili şekilde paylaşmak ve sitenizden yapılan alışverişleri maksimuma çıkarmak için sosyal hesaplarınızı disiplinli bir şekilde yönetmekteyiz.

Google Adwords

İnsanların en çok Google adındaki arama motorlarını kullanması bu firmanın önemini günden güne daha da artırmaktadır. Google da bunun farkında olarak özellikle ticaret sitelerinin üst sıralara çıkması için belirli bir ücret karşılığında reklamlarını yayınlamayı kabul etmektedir. Firma olarak Google Adwords paketlerinizin satın alınmasında ve anahtar kelimelerin en iyi şekilde kullanılmasında hizmet vermekteyiz.