TELEFON 09:00/19:00

0 532 696 21 20

Kuyumculara Özel Web Tasarım

Kuyumcular için Özel Web Tasarım

Türkiye’de ilk Kuyumculara Özel Web tasarım.

Kuyumculuk sektörünün içinden doğmuş bir firma olarak sektörün eksikleri, sektörün kurumsal yapısı, sektörün yöneticilerini çok iyi biliyoruz. 

Kuyunculuk alanında faliyet gösteren firmaların web tasarımları çok iyi olmak zorunda. Müşterileriniz mağazanıza verdiğiniz özeni web sitenizin tasarımı için de verdiğinizi görmeli.  

Neden Kuyumculara özel web tasarım; değerli ürün üretimi olduğu için, satın almayapacak olan kişiler öncelikle internet üzerinden araştırma yapıyor. Örneğin eşine tektaş alacak biri tektaş fiyatları diye arama motorlarında arama yaparak almak istediği ürünü araştırıp bütçesine göre olanı bulmaya çalışacaktır. Burada web siteniz bulunabilir olmalı, web tasarımınız tıpkı mağazanız gibi müşterinizi etkilemeli müşteriniz web sitenizi gezerken aradığı ürünü rahatlıkla bulmalı. 

E-Ticaret 

Yazılımlarımız ve tasarımımız firmalara özel olarak hazırlanmaktadır. Mobil cihazlarda kullanıma uygun olarak hazırlanıyor. Mobil uygulama mağazaları için hazırlanmış mobil uygulamalarınız yayınlananakadar, tüm süreçleri ekibimiz tarafından yürütüp tamamlıyoruz. 

* Ayrıca Sektörünüz de olmayan modüller veya fikirleriniz projelendirerek hayata gecirebiliyoruz.