0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Bootstrap Kullanımının Yararları

Bootstrap Kullanımının Yararları

Teknolojik alt yapıya yönelik olarak yaşanan hızlı gelişme değişmeler farklı alanlara yönelik olarak yapılan çalışmaların seçeneklerini arttırmıştır. Gelişen internet ağı kullanımı hem firmaların internet ortamı üzerinden müşteri kitlelerine ulaşabilmelerine yönelik olarak hem de farklı amaçlara yönelik olarak web sitesi seçeneklerinin tasarlanmasında oldukça önemli bir etki yaratmıştır.

Bununla beraber farklı kavramlar web sitesi seçeneklerinin oluşturulmasında ortaya çıkmış ve bu kavramlar web siteleri için olumlu çalışmaların sağlanabilmesi amacı ile gerçekleştirilmiştir. Bunlardan birside bootstrap olarak ifade edilebilmektedir. Bu kavram açık kaynak kodu özelliğine sahip ücretsi olarak sunulan CSS framework olarak ifade edilebilmektedir. Bootstrap kodları kişilere teknik bilgi sahibi olmadan hazır kod seçenekleri ile çok sayıda işlem yapabilme imkânı sunmaktadır.

 

Mobil Uygulama Tasarımları

Son dönemlerde özellikle mobil cihazların kullanımının yaygınlaşması bu alanda kişilerin kullanımlarına yönelik olarak hazırlanan mobil tasarımlarının sayılarını ve bu mobil uygulama seçeneklerinin hazırlanmasına yönelik olarak kişilere sunulan programlarının sayılarını arttırmıştır. Bootstrap örnekleri web tasarım seçenekleri ile ilgili olarak sıkça duyulan bir program olan bootsrap web sitesi tasarımına yönelik olarak gerekli olan tüm site öğelerini içerdiği için kişiler bu program ile bir web sitesini başta sona bir bütün olarak tasarlayabilmektedirler. Kişiler bu program içerisinde hazır olan kod yazılımlarını kopyala yapıştır yaparak istedikleri tasarımlar kolaylıkla yapabilmektedirler.

web-tasarim-yaparken.jpg

Web Tasarım Uygulamaları Nasıl Kullanılır?

Hızlı bir gelişme ve değişme sağlayan web tasarım seçenekleri ile ilgili olarak yaşanan gelişmeler günümüzde mobil cihazlar üzerinden dahi web tasarım yapılmasına olanak sağlayan hazır programların geliştirilmesine zemin hazırlamıştır. Boostrap kurulumu kişiler bu programı cihazlarına indirdikten sonra program içerisinde hazır olarak bulunan web sitesi için gerekli araçları bir araya getirerek kendi tasarımlarını üst düzey teknik bilgiye sahip olmadan kolaylıkla yapabilmektedirler.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin