0 532 696 21 20

Destek Hattı

09:00 - 19:00

Çalışma Saatleri

Antalya Mobil Uygulama

Antalya Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar her cihaza farklı ve cihaza uygun olarak tasarlanan yazılımlardır. Kullanılacak cihaza göre mobil uygulamalar tasarlanmaktadır zira her cihazın kendine has bir mobil uygulaması bulunmaktadır. Eğer kullandığınız telefon veya tablet samsung, lg veya asus ise bu cihazların sistemi Android olduğundan mobil uygulamanızın da Android uyumlu olması gerekmektedir. Eğer kullandığınız telefon veya bilgisayar Apple’ a ait bir iphone veya mac ise bunlar da IOS uyumlu olduğundan mobil uygulamalarınızın IOS uyumlu olması gerekmektedir. Eğer cihaza uygun bir uygulama değilse ne yazık ki cihaza yüklemeyi geçin yükleyebileceğiniz seçenekler arasında bile göremezsiniz. Günümüzde çoğu kişi telefonsuz bir yere gidemediğinden telefonda vakit geçirmek için mobil uygulamalardan faydalanır. Boş zamanlarının yanı sıra insanlar kitap okumak, veya bir konu hakkında bilgi edinmek için veya bir şey öğrenmek için bile mobil uygulamalardan yararlanabilirler. Herkes ve her zevk için mobil uygulamalar vardır ister kitap okumak için ister sözlük ister dil öğrenme veya sadece oyun amaçlı başta olmak üzere daha niceleri bulunmaktadır. Dilediğiniz uygulamayı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Antalya Mobil Uygulama Fiyatları

Günümüzde neredeyse her şehirde bu iş ile uğraşan firmalar bulmamız mümkündür. Firmaların çok çeşitli olmasından dolayı bazıları rakiplerine karşı daha çok tercih edilebilmek amacı ile daha ucuz fiyatlar belirlerken bazı firmaların adları pek bir bilindiğinden oldukça pahalı fiyatlara da bu işleri yapmaktadırlar. İnternet üzerinden bu işi yapan firmaları bulabilirsiniz. Eğer bu işin nasıl yapıldığını biliyorsanız ona göre bir paket alabilirsiniz. Çoğu firmada yapılacak işin zorluk derecesine göre fiyatlar değişmektedir. Eğer uygulamanın her şeyini firma yapacaksa oldukça masraflı olabilir.

Mobil Uygulama Antalya

Çağımızın vazgeçilmezleri haline gelen akıllı cihazlar sayesinde mobil uygulamalarda pek bir rövanştadır. Bu işten para kazanmakta mümkündür. Yaptığınız uygulama insanlar tarafından sevilir ve yüklenme oranı artarsa her bir yükleme için para kazanabilirsiniz. Eğer uygulamayı indirmesi de paralı ise kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. Uygulamanın yapım aşamasında harcadığınız herhangi bir ücret varsa rahatlıkla karşılığını da almış olursunuz.

Yazıyı Paylaşın!

yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Merhaba!

Bize Email Gönderebilirsiniz: info@hukumdar.com.tr
× Whatsapp'tan mesaj gönderin